Széchenyi Folyószámlahitel MAX+ vállakozásoknak szabad felhasználásra. 1-3 évig, max 250M Ft hitelösszeg, FIX 4,5% kamatra a KKV számára!
Egyszerű és átlátható folyamat – minden lépésnél számíthat ránk!
Már több száz vállalkozásnak segítettünk a pénzügyi stabilitása megőrzésében!
Államilag támogatott, kedvező finanszírozás
Igény szerint rugalmasan alakítható
Egyszerűsített hiteligénylés, gyorsabb ügyintézés
Bármire költhető, ami a vállalkozás működéséhez szükséges
A legjobb lehetőség a növekedésre
Vállalkozói hitel
A vállalkozások számára a pénzügyi stabilitás alapvető. A Széchenyi Folyószámlahitel segít, hogy Ön minden helyzetben kézben tarthassa a pénzügyeit. Rugalmas megoldás, amely biztosítja a szükséges forrásokat a napi működéshez és növekedéshez.
Szabadon felhasználható hitelkeret
A hitelhez nem szükséges jelzálog bevonása
Tartsa fenn vállalkozása stabilitását kiszámítható pénzügyi háttérrel. A folyószámlahitel-keret a futamidő végéig szabadon felhasználható, és csak a végén kell visszafizetni – így mindig rendelkezésére áll a szükséges forrás.
Az Ön vállalkozása mennyi hitelt kaphat?
A Széchenyi Folyószámlahitel lehetőséget nyújt a vállalkozások számára, hogy gyors és rugalmas finanszírozási megoldáshoz jussanak. Nem kell bonyolult banki papírmunkával bajlódnia – segítünk eligazodni a lehetőségek között, hogy a legjobb megoldást választhassa. Végig támogatjuk Önt a hiteligénylés teljes folyamatában, és minden adminisztrációs lépést elintézünk Ön helyett, amit csak lehet.
Nem kell jelzálogot bevonni, egyszerűbb és gyorsabb eljárás
Teljes körű segítséget nyújtunk az ügyintézésben
Önnek csak a döntést kell meghoznia, mi intézzük a többit
Töltse ki az űrlapot, és szakértőnk rövid időn belül felveszi Önnel a kapcsolatot a lehetőségeivel kapcsolatban!
Az igényléséhez az alábbi feltételeknek kell megfelelnie. Ha bizonytalan, kérjen ingyenes konzultációt, és szakértőnk segít Önnek a folyamatban!
Egyéni vállalkozók, Kft., Bt., Zrt. is jogosult lehet.
Bizonyos esetekben rövidebb idő is elegendő.
Nincs lejárt köztartozás, elmaradás a NAV felé.
A Széchenyi folyószámlahitel-keret nagysága az éves árbevételtől függ.
A vállalkozás bankszámlakivonatán rendszeres bevételeknek kell látszania.
Tudja meg, mekkora hitelkeretre jogosult!
Segítünk ellenőrizni jogosultságát, és végigkísérjük a teljes folyamaton!
Ha további kérdése van a Széchenyi Folyószámlahitelről, vagy bizonytalan az igénylési feltételekkel kapcsolatban, kérje szakértőink segítségét! Ingyenes konzultációnk során minden fontos részletet tisztázunk, és segítünk a teljes hiteligénylési folyamat lebonyolításában.
Az igénylés leadása után a bírálati idő jellemzően pár hét. A gyorsabb ügyintézés érdekében érdemes előre összegyűjteni a szükséges dokumentumokat. Mi beszerezzük az összes szükséges dokumentumot az ügyféltől, és mindent beküldünk a megfelelő formátumban, így elkerülhető a hiánypótlás és gyorsabb az elbírálás.
A hiteligényléshez szükséges lehet:
Igen, egyéni vállalkozók is jogosultak lehetnek a Széchenyi Folyószámlahitelre! Egyéni vállalkozók esetében minden esetben szükséges kezes bevonása a hitelügyletbe.
A Széchenyi Folyószámlahitel esetében nem kell havonta törleszteni, hanem a futamidő végén – jellemzően 3 év után – kell rendelkezésre állnia a felhasznált hitelkeret összegének. A vállalkozás dönthet úgy, hogy rendszeresen befizet a hitelszámlára, de akár újra fel is használhatja a visszafizetett összeget a futamidő alatt.
A hitelkeretet a futamidő végén egy összegben kell visszafizetni, azonban lehetőség van új hitelkérelem benyújtására, így a hitelkeret további 3 évre meghosszabbítható. Ha időközben a vállalkozás árbevétele növekedett, akkor a hitelkeret meg is emelhető, így nagyobb összeg állhat rendelkezésre a cég működésének finanszírozására.
A legjobb élmény biztosítása érdekében olyan technológiákat használunk, mint a cookie-k az eszközadatok tárolására és/vagy eléréséhez. Ha beleegyezik ezekbe a technológiákba, akkor olyan adatokat dolgozhatunk fel ezen az oldalon, mint a böngészési viselkedés vagy az egyedi azonosítók. A hozzájárulás elmulasztása vagy visszavonása bizonyos funkciókat és funkciókat hátrányosan érinthet.